Okrągłe wodne chłodnice kanałowe

01aNagrzewnice z okrągłym przyłączem kanałowym wykorzystują zimną wodę jako nośnik energii. Stosowane są do chłodzenia powietrza w systemach wentylacyjnych. Nagrzewnice mogą być również używane do indywidualnego schładzania poszczególnych pomieszczeń lub stref budynku. w celu umożliwienia regulacji temperatury w pomieszczeniu lub temperatury powietrza dolotowego chłodnice kanałowe uzupełniane są o regulatory, czujniki, siłowniki, zawory i regulację zapobiegającą zamarzaniu wody.

Wykonanie

Obudowa wykonana jest z blachy stalowej z alucynkową powłoką, AZ 185. Wężownica ma rury i przyłącza rurowe wykonane z miedzi i lamele z aluminium. Otwierana pokrywa ułatwia kontrolę i oczyszczenie. Nierdzewna rynna na skropliny z przyłączem do odpływu (G½”). Przyłącza kanałowe wyposażone są w gumowe uszczelnienia. Nagrzewnica kanałowa spełnia warunki określone klasą szczelności C wg EN 1751.

Dane eksploatacyjne

  • Maks. temperatura pracy: +150 st. C
  • Maks. ciśnienie robocze: 1,0 MPa (10 bar)
  • Wężownice zostały poddane testowi szczelności

Montażć

Chłodnica kanałowa przeznaczona jest do montażu w poziomym kanale o dowolnym kierunku przepływu powietrza.

Klasa szczelności C

Chłodnice kanałowe CWK spełniają wymogi klasy szczelności C, co zapewnia, że schłodzone powietrze dociera do miejsca przeznaczenia, a nie uchodzi z instalacji wentylacyjnej. Pozwala to na oszczędność energii i pieniędzy. schłodzone.

Wybierz produkt

 Prostokątne wodne chłodnice kanałowe
 Prostokątne freonowe chłodnice kanałowe
Call Now Button