Podstawy Chłodnictwa i Klimatyzacji

26-05-2016

Podstawy Chłodnictwa i KlimatyzacjiSzkolenie Podstawy Chłodnictwa i Klimatyzacji jest organizowane przez Centralny Ośrodek Chłodnictwa COCH. Odbędzie się 17 sierpnia 2016 roku w Krakowie. Na szkolenie złożą się po cztery godziny wykładów i zajęć praktycznych. Każda z tych części będzie miała swój konkretny program. Dzięki takiej organizacji zajęć kursanci będą mogli posiąść wiedzę teoretyczną, a następnie sprawdzić jej opanowanie w praktyce.

Wykłady obejmą między innymi:

Zajęcia praktyczne obejmą m.in.:

Szkolenie jest płatne, a jego koszt to 550 zł netto, czyli 676,60 zł brutto. Po zakończeniu zajęć uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające ich ukończenie. Wszystkie informacje dotyczące szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej Centralnego Ośrodka Chłodnictwa COCH.

Firma Centralny Ośrodek Chłodnictwa COCH zajmuje się wieloma zagadnieniami związanymi z chłodnictwem i klimatyzacją. Prowadzi m.in. badania naukowe i atestacyjne urządzeń i samochodów chłodniczych, pomp ciepła czy klimatyzatorów. Trudni się również projektowaniem i wykonaniem instalacji. Oprócz tego przeprowadza szkolenia branżowe (Szkolenie Podstawy Chłodnictwa i Klimatyzacji to tylko jedno z wielu jakie oferuje) oraz zajmuje się certyfikacją wyrobów. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy. (Źródło: www.klimatyzacja.pl, www.coch.pl)

Call Now Button