POL-ECO-SYSTEM 2015

14-10-2015

POL-ECO-SYSTEMMiędzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych POL-ECO-SYSTEM odbędą się w dniach 27 – 30 października 2015 roku w Poznaniu. POL-ECO-SYSTEM to połączenie czterech imprez branżowych. Dzięki niemu powstały największe w Polsce targi dedykowane osobom poszukującym nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań z dziedziny ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

W trakcie imprezy zwiedzający będą mogli obejrzeć szereg wystaw, prezentacji i stanowisk poświęconych rożnym zagadnieniom. Warto zwrócić uwagę na kilka salonów dostępnych na targach:

Dzięki tak bogatej ofercie omawiane targi to prawdziwa gratka dla zwiedzających. Można tam będzie porównać osiągnięcia i oferty kilkudziesięciu firm z różnych sektorów reprezentujących wiele krajów. To znakomita okazja do zapoznania się z nowymi technologiami, pomysłami, rozwiązaniami technicznymi, urządzeniami, itp. oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Liczne konferencje i możliwość zasięgnięcia opinii ekspertów na pewno pozwolą zwiększyć wiedzę i podnieść kompetencje gości.

W charakterze zwiedzających na targach mile widziani są m.in. przedstawiciele zakładów przemysłowych, władz samorządowych, przedstawiciele sektora związanego z oczyszczaniem ścieków, rolnicy i leśnicy, zarządcy nieruchomości, przedstawiciele zakładów energetycznych, zarządcy obiektów sportowych, przedstawiciele sektora wojskowego.

Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Poznańskie. MTP to lider polskiego przemysłu targowego posiadający około 55% udziałów w krajowym rynku targowym. Międzynarodowe Targi Poznańskie należą do UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego i Centrex – Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych. (Źródło: www.polecosystem.pl, klimatyzacja.pl)

Call Now Button