Relacja z Targów BUDMA 2017

25-02-2017

budma-2017-relacjaMiędzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA to jedno z większych wydarzeń, podczas których spotykają się producenci i dystrybutorzy nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami. Tutaj również można zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami, wymienić się doświadczeniami, a także pogłębić specjalistyczną wiedzę i nawiązać kontakty biznesowe. W tym roku targi rozpoczęły się 7 lutego i trwały 4 dni – do 10 lutego.

Podczas targów, które zorganizowane przez BUDMA i WinDoor-tech, swoje najnowsze oferty produktów i usług zaprezentowało ponad 800 firm zarówno z całego kraju, jak i innych państw. Jednak nie tylko dystrybutorzy i producenci budowlani z każdej dziedziny branży prezentowali swoje nowe propozycje. Pokazano tutaj również kilka premierowych odsłon. Wyróżniony przy tym 26 produktów, które nagrodzono prestiżowym Złotym Medalem MTP. Odznaczenie to potwierdzało, że produkty te są:

Wśród laureatów znaleźni się: Alive Kolekcja armatury, bezszczotkowe akumulatorowe wieraro-wkrętarki Hitachi Power Tools, gruntowy wymiennik ciepła Geostrong, hydrofobowy tynk sanitarny Izonil, kostki brukowe i płyty tarasowe FOTOLINE, okno Energeto 5000 View Fabryki Drzwi i Okien Mirox, okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect, a także ościeżnica metalowa FAST, panel bramowy “60+” z przekładkami termicznymi od KRAT-MET, płyty z betonu architektonicznego Symfonia od Jadar  oraz drzwi Porta EXTREME. Do tego grona zaliczono także: profile wykonane z materiału kompozytowego RESYSTA od Crosswood, podłogi drewniane Jawor-Parkiet, blachodachówki modułowe BUDMAT, okna przesuwane Sky-Frame, supertermoizolacyjne schody strychowe LTK Energy, energooszczędny montaż okien w Systemie EMO, ścienne i dachowe płyty warstwowe z rdzeniem ze sztywnej pianki poliuretanowej typu PIR SYSTEM PRUSZYŃSKI, a także QUIKSET – żywiczna masa montażowa. Medale te nie były jednak jedynymi wyróżnieniami. W konkursach zmagań fachowców wyłoniono także Mistrzów Polski oraz pobito Rekord Polski w montażu okna dachowego. Do konkurencji mogli stawać także goście targowi, którzy wygrywali cenne nagrody w różnorodnych konkursach.

Zaproszeni eksperci i goście w sumie wygłosili ponad 100 prelekcji podczas kilkudziesięciu konferencji, seminariów i prezentacji. Poruszali wówczas kwestie najważniejsze i najbardziej istotne dla branży.

Kolejna edycja targów BUDMA przewidziana jest w terminie od 30 stycznia do 2 lutego 2018 roku.

Call Now Button