RENEXPO® Poland 2014

31-07-2014

_renexpo-2014W dniach 23 – 25 września 2014 roku odbędą się RENEXPO® Poland 2014 (IV Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej). Impreza została zapoczątkowana w 2011 roku. Tegoroczna impreza targowa odbędzie się Warszawskim Centrum EXPO XXI. Od samego początku targi służą promocji energii odnawialnej i źródeł energii odnawialnej w Europie. RENEXPO® Poland 2014 to nie tylko targi, to również szereg konferencji i tym podobnych przedsięwzięć. Wszystko to ma za zadanie służyć wymianie wiedzy i doświadczeń sektora energetycznego w zakresie odnawialnych źródeł energii.

Impreza stanowi swoistą platformę wymiany informacji zarówno na płaszczyźnie krajowej, jak i na płaszczyźnie międzynarodowej. W ubiegłym roku targi zgromadziły 135 wystawców. Co ważne, 40% z nich stanowili wystawcy zagraniczni. Świadczy to o wysokiej randze imprezy nie tylko w kraju, ale również za graniczą. Targi odwiedziło przeszło 3 850 zwiedzających. W towarzyszących forach branżowych i konferencjach wzięło udział ponad 1 280 osób.

Na tegorocznych targach można się spodziewać podobnego, jeżeli nie większego zainteresowania. Tegoroczna impreza również upłynie pod znakiem najświeższych informacji dotyczących odnawialnych źródeł energii i nowinek technologicznych. Znajdzie się również miejsce na dyskusje dotyczące dotacji unijnych do OZE oraz przykładowych projektów związanych z tego tupu energią.

RENEXPO® Poland 2014 to m.in.:

Cała impreza skierowana jest przede wszystkim do specjalistów w dziedzinie OZE, podmiotów decyzyjnych i osób zainteresowanych energią odnawialną. Program ramowy jest już ustalony, lecz wciąż można dołączyć do targów w charakterze wystawcy. Organizatorem RENEXPO® Poland 2014 jest firma REECO specjalista od organizacji targów i konferencji dotyczących m.in. energii odnawialnej i budownictwa ekologicznego.

Call Now Button