RENEXPO Poland 2015

29-08-2015

RENEXPO Poland 2015W dniach 22 – 24 września odbędą się V Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej – RENEXPO Poland 2015. Impreza zostanie zorganizowana w Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego12/14. Od samego początku targi były organizowane, jako miejsce wymiany doświadczeń i informacji związanych z odnawialnymi źródłami energii i szeroko rozumianą efektywnością energetyczną. Zarówno sama impreza targowa jak i towarzyszące jej liczne konferencje i spotkania stanowią doskonałe forum wymiany wiedzy pomiędzy przedstawicielami wielu branż.

Na imprezie mile widziani są m.in.: projektanci, architekci, konsultanci ds. energii, audytorzy energetyczni, przedstawiciele firm zajmujących się instalatorstwem, właściciele gospodarstw agroturystycznych, badacze tematu i naukowcy, inwestorzy, producenci i dystrybutorzy, przedstawiciele władzy publicznej oraz wszyscy zainteresowani tematyką. Impreza ma charakter otwarty. Po rejestracji na stronie internetowej targów można je zwiedzać bezpłatnie.

Tegoroczne RENEXPO Poland to m.in.:

Targi oraz szereg imprez towarzyszących i spotkań branżowych (o zasięgu krajowym i międzynarodowym) będą doskonałą okazją do wymiany poglądów, doświadczeń i zdobywania wiedzy na temat nowych technologii i ogólnie odnawialnych źródeł energii. Doskonałą zachętą do skorzystania z tej oferty jest sukces poprzedniej edycji. Jak donoszą organizatorzy w poprzednim roku impreza przyciągnęła 101 wystawców, z czego około 30% pochodziło z zagranicy oraz ponad 3830 odwiedzających i 884 gości uczestniczących w kongresach i forach branżowych.

Organizatorem targów jest firma REECO Poland Sp. z o. o. zajmująca się przygotowaniem imprez branżowych z dziedziny odnawialnych źródeł energii, budownictwa ekologicznego i remontów. (Źródło: www.renexpo-warsaw.com, www.klimatyzacja.pl)

Call Now Button