Targi branżowe FORUM 2017

16-12-2016

forum-wentylacja-2017jpgNajwiększe spotkanie branżowe FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017 organizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja zaplanowane jest na 7–8 marca 2017 roku. Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej odbędą się w Warszawie.

Będzie to jubileuszowa – 15 – edycja targów FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2017. Organizatorzy mają w planach połączenie międzynarodowej specjalistycznej wystawy z dwudniowym cyklem merytorycznych seminariów. Za tematyczne panele odpowiedzialni będą producenci, dystrybutorzy, projektanci, instalatorzy, a także użytkownicy instalacji, inwestorzy oraz firmy wykonawcze i architekci.

Tematyczne seminaria to nie jedyne atrakcje zaplanowane podczas wydarzenia. Dla uczestników przygotowane zostaną także:

Targi FORUM 2017 przygotowywane są z myślą o ich uczestnikach. Będzie to okazja do zapoznania się z ofertą branżową i najnowszymi produktami i technologiami, które pojawiły się w branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej. Swoją ofertę bowiem przedstawiać tam będą wiodący producenci i dystrybutorzy sprzętu i rozwiązań technologicznych, będący liderami na rynku – zarówno krajowym, jak i zagranicznym.

W 2016 roku impreza zgromadziła ponad 170 wystawców, a liczba odwiedzających sięgnęła 6 tysięcy. Na seminariach głos zabrało 60 osób. Do Areny Technologii zgłoszono 26 produktów, a do Konkursu zakwalifikowano blisko 65 produktów. Powierzchnia całej ekspozycji wyniosła ponad 8 tysięcy kwadratowych.

Call Now Button