Targi BUDMA 2018

27-12-2017

Targi BUDMA 2018W roku 2018 odbędą się kolejne Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA. Planowane są na dni od 30 stycznia do 2 lutego 2018 roku w Poznaniu. Podczas wydarzenia odbędzie się prezentacja między innymi Największego Salonu Dachów w Polsce.

Na nadchodzące Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA przygotowano całą gamę tematów i promocji, które zaprezentowane zostaną uczestnikom wydarzenia. I tak oprócz wspomnianej już prezentacji Największego Salonu Dachów w Polsce, zostaną przedstawione także:

Dodatkowo zorganizowana zostanie specjalna strefa pokazowa Design 4 Senses, gdzie prelegenci zaprezentują ofertę wystawców, którzy biorą udział w projekcie. Będą oni działać w czterech strefach: Strefa VisualStudio, Strefa TouchPoint, Strefa AudioZone oraz Strefa AromaSpot.

Tematyka, prezentacje i wszystkie atrakcje skierowane są do głównych grup targowych gości, czyli handlowców, wykonawców, architektów i projektantów, a także inwestorów.

Współtwórcami przyszłorocznej edycji Targów BUDMA będą targi KOMINKI oraz targi INTERMASZ i INFRATEC, które pokażą z kolei swoje propozycje maszyn i technologii dla budownictwa infrastrukturalnego.

Targi odbędą się w Poznaniu, przy ulicy Głogowskiej 14 – Tereny Targowe MTP.

Call Now Button