Targi BUDMA w Poznaniu

30-11-2019

Układając plany biznesowe na zbliżający się rok 2020, nie można zapomnieć o jednym z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej. Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA rozpocznie się już 4 lutego.

W 4-dniowych targach wezmą udział zarówno inwestorzy, architekci i wykonawcy, jak też producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych i rozwiązań technologicznych. Będzie to znakomita okazja do zapoznania się z aktualnymi trendami oraz z innowacjami produktowymi i merytorycznymi, a także do spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń. Wśród zarejestrowanych dotychczas uczestników znajdują się zarówno polskie firmy, jak i zagraniczni wystawcy, którzy planują wprowadzenie swoich marek na polski rynek.

Co mieści się w zakresie tematycznym targów? Wśród dziedzin wyróżnionych przez organizatorów znajdują się m.in. prace gruntowe i fundamenty, konstrukcje stalowe i systemy zabudowy hal, systemy kominowe, elewacje, stropy, posadzki, konstrukcje drewniane, pokrycia dachowe, systemy hydroizolacji, chemia budowlana, armatura łazienkowa, systemy dociepleń oraz technika zacieniania i wentylacji.

Na szczególną uwagę zasługuje również Strefa Start Up, w której prezentowane będą zaawansowane technologie – niektóre z nich są już wdrażane, inne zaś nadal poszukują inwestorów.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbędą się w dniach 4-7 lutego 2020 w Poznaniu, na terenie MTP.

Call Now Button