Targi budowlane Dom Nowoczesny

30-09-2019
Targi Dom Nowoczesny Jaworzno

Połączenie funkcjonalności z nowoczesnością design to nowa odsłona Targów Dom Nowoczesny w Jaworznie. Odbędą się one w dniach 17–18 października 2019 roku. Nowy termin targów związany jest z otwarciem hali MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80.

W czasie Targów organizatorzy będą chcieli zaprezentować i przybliżyć mieszkańcom tematy dotyczące modernizacji domu, projektowania wnętrz, czystego powietrza dla mieszkańców miasta, a także elektrycznych aut.

Podczas imprezy swoją ofertę prezentuje około 70 wystawców. Dodatkowym atutem jest duży i łatwo dostępny teren zewnętrzny, który zapełnia się licznymi stoiskami w formie samochodów wystawowych. W trakcie wydarzenia odbywają się pokazy, a także atrakcje dla dzieci. Dzięki swojej cykliczności targi na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń gospodarczych Jaworzna.

Zakres branżowy obejmuje takie tematy jak:
• stolarka drzwiowa i okienna,
• materiały budowlane i ceramika budowlana, chemia budowlana (tynki, kleje),
• pokrycia dachowe (różne systemy), bramy, ogrodzenia i schody (dostępne technologie),
• oferty instytucji finansowych (banki, ubezpieczenia), systemy zabezpieczeń (alarmy, ochrona, domofony, instalacje),
• meble, wyposażenie łaziene,
• instalacje (kotły, systemy c.o., c.w.u., oczyszczalnie, paliwo).

Podczas Targów zaprezentują się przedstawiciele następujących branż: budownictwo, finanse, grzejnictwo i klimatyzacja, kamieniarstwo, meble i wyposażenie wnętrz, narzędzia i maszyny, nieruchomości, sztuka i rękodzieło, ubezpieczenia, zabezpieczenia.

Call Now Button