Targi Cold Chain Poland – nowy termin

31-03-2020

W związku z aktualną sytuacją, wynikającą z rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo uczestników, organizatorzy IV Targów Chłodniczych Łańcuchów Dostaw i Logistyki w Temperaturze Kontrolowanej zadecydowali o zmianie terminu wydarzenia.

Targi organizowane już po raz czwarty przez Cold Chain Poland były zaplanowane na 2. połowę kwietnia 2020 – jednak, biorąc pod uwagę dynamicznie zmieniającą się sytuację oraz panujący stan epidemii, nie jest to obecnie realny termin. Po konsultacjach z EXPO XXI ustalono nową datę tegorocznych targów – odbędą się one w dniach 30 czerwca – 2 lipca 2020. Mamy nadzieję, że do tego czasu stan zagrożenia zostanie zminimalizowany na tyle, aby wszyscy wystawcy i uczestnicy imprezy nie musieli obawiać się o swojej zdrowie.

Targi Cold Chain Poland odbędą się równolegle z targami żywności i napojów World Food Poland – dzięki temu wystawcy mają znakomitą okazję do pozyskania nowych odbiorców dla swoich nowatorskich rozwiązań i produktów z branży chłodniczej.

Call Now Button