Targi Dom i Otoczenie Wadowice 2017

16-08-2017

wadowice-targiWe wrześniu odbędą się Targi Dom i Otoczenie Wadowice 2017. Spotkają się na nich specjaliści między innymi z takich branż jak: budownictwo, finanse czy kamieniarstwo. Rozmaitość oferowanych stoisk i ofert ekspertów przyciąga zainteresowanych gości na dwudniowe wydarzenie.

W tym roku Targi Dom i Otoczenie Wadowice 2017, jak sama nazwa wskazuje, odbędą się w Wadowicach na Hali Sportowej Gimnazjum numer 1 imienia Marii Skłodowskiej–Curie zlokalizowanej przy ulicy Henryka Sienkiewicza 9. Wydarzenie zaplanowane jest na pierwsze dni miesiąca, wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, a mianowicie 2 i 3 września 2017 roku. Organizatorem tegorocznego eventu jest Agencja Informacyjno – Reklamowa „Promocja” s.c.

Na Targach Dom i Otoczenie Wadowice 2017 roku zaprezentują swoje oferty profesjonaliści różnych branż. Wśród nich można wymienić przede wszystkim budownictwo, grzejnictwo i klimatyzacja oraz narzędzia i maszyny, a także meble i wyposażenie wnętrz. Co więcej, pojawią się także eksperci, którzy działają w finansach, nieruchomościach, ubezpieczeniach i zabezpieczeniach. W tym roku nie zabraknie również przedsiębiorców z kręgu kamieniarstwa oraz sztuki i rękodzieł.

Opis branżowy Targów w Wadowicach zawiera między innymi:

Dodatkowo goście zapoznać się będą mogli z różnymi technologiami schodów, chemią budowlaną (tynki i kleje) oraz meblami czy wyposażeniami łazienek. Co więcej, swoje stoiska będą miały też instytucje bankowe (banki i ubezpieczenia).

Call Now Button