Targi Dom i Otoczenie – Wadowice 2018

28-05-2018

Targi Dom i Otoczenie 2018Czas wakacji jest lekkim przestojem dla różnorodnych wydarzeń branżowych. Jednak tuż po zakończeniu letnich ferii wyrusza kolejna już edycja Targów Dom i Otoczenie, które pierwszy raz odbyły się w 1993 roku, czyli 25 lat temu. W tym roku Wadowice przyjmą wszystkich uczestników w dniach 1 i 2 września.

Targi Dom i Otoczenie mają charakter branżowy w zakresie budownictwa, instalacji i wnętrz, dlatego otwarte są dla przedsiębiorców i zainteresowanych tymi dziedzinami. Organizatorem tegorocznej edycji Targów jest Agencja Informacyjno–Reklamowa „Promocja” s.c. W programie przewidziano przedstawienie takich obszarów jak:

Dodatkowo swoje oferty zaprezentują też instytucje finansowe – banki i ubezpieczyciele. Pojawią się przedstawiciele nie tylko branż z zakresu budownictwa, meblarstwa i wyposażenia wnętrz czy grzejnictwa i klimatyzacji, ale także kamieniarstwa, narzędzi i maszyn, nieruchomości, ubezpieczeń i zabezpieczeń, a nawet sztuki i rękodzieł.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 1–2 września 2018 roku w Hali Sportowej Gimnazjum nr 1 im. M. Skłodowskiej–Curie przy ulicy Henryka Sienkiewicza 9 w Wadowicach.

Call Now Button