Targi ELEKTROTECHNIKA 2017

23-01-2017

targi-elektrotechnika-2017W tym roku Targi ELEKTROTECHNIKA będą obchodzić swoje 15-lecie. W dniach 22–24 marca 2017 roku w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń. Niedawno podano tematykę szkoleń, jakie odbędą się w ramach tegorocznej edycji. Miejscem targów w stolicy będzie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Targi ELEKTROTECHNIKA przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia oraz systemów alarmowych i rozwiązań umożliwiających instalację przewodów elektrycznych w nowoczesnych budynkach. Targi, jak co roku, mają przyjąć formę warsztatów połączonych ze szkoleniami dla specjalistów oraz prezentacjami sprzętów i najnowszych technologii, które znajdują swoje zastosowanie w branżach elektronicznej i budowlanej.  Oprócz warsztatów i szkoleń dla uczestników zostaną zorganizowane konferencje, jednak najważniejszą i główną częścią wydarzenia jest cykl szkoleń przeznaczonych dla projektantów instalacji elektrycznych i wyżej kadry menadżerskiej odpowiadającej za nadzór, wykonawstwo, inwestycje i eksploatację różnego typu instalacji elektrycznych w budynkach. Jest on organizowany we współpracy z Polską Izbą Inżynierów.

Tematyka szkoleń będzie obejmowała szeroką gamę poruszanych problemów. Jako jedne z pierwszych tematów wyróżniane są:

Targi zapewniają jeszcze kilkadziesiąt innych konferencji na różnorodne tematy. W ramach wydarzenia odbędzie się także dodatkowe szkolenie organizowane z Instytutem Energetyki Odnawialnej – Kiedy opłaca się stosować odnawialne źródła energii w małej firmie?

Call Now Button