Targi Energetyki i Elektrotechniki

27-12-2018

Targi Enex 2019W Lutym 2019 roku w Kielcach odbędą się XXII Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki ENEX/ENEX Nowa Energia.

Energetyka i odnawialne źródła energii pod jednym dachem! – to hasło przewodnie kolejnych już Targów Enex/ Enex Nowa Energia, które zaplanowane są na dni 27 i 28 lutego 2019 roku w Kielcach. To już 22. edycja jednego z największych wydarzeń branży energetycznej w Polsce. Targi Enex/ Enex Nowa Energia co rok przyciągają setki zwiedzających zainteresowanych tematem energii, przedsiębiorców i osób aktywnie działających w branży.

Targi zostaną zorganizowane, by poruszyć tematykę tradycyjnej energii i jej pozyskiwania, co stanowi niezwykle ważną część polskiego przemysłu. Targi Enex / Enex Nowa Energia od kilkudziesięciu już lat stanowią miejsce spotkań branży energetycznej, ułatwiają kontakt między przedsiębiorcami skupiającymi wokół energii pozyskiwanej w tradycyjny, ale także nowatorski  sposób.

Zakres tematyczny Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX będzie obejmował:

Zakres tematyczny Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia natomiast zawiera:

Targi Enex / Enex Nowa Energia przeznaczone są dla osób z branży, które chcą nawiązać współpracę z partnerami z gałęzi energetyki zawodowej OZE, ogrzewania i klimatyzacji. Zaproszeni goście to wykwalifikowani przedstawiciele firm, takich jak zakłady energetyczne, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię, specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych. Wśród zwiedzających nie brakuje również przedstawicieli urzędów miast i gmin, którzy decydują o wydatkach energetycznych branży.

Wydarzenie odbywać się będzie w TARGI KIELCE przy ulicy Zakładowej 1 w Kielcach w dniach 27 i 28 lutego 2019 roku.

Call Now Button