Targi Expobud we wrześniu 2017 roku

31-07-2017

expobudTuż po wakacjach – w dniach 9 i 10 września 2017 roku w Gliwicach odbędą się Targi „Expobud”. Impreza, odbywająca się od 2005 roku, dotychczas prosperowała pod szyldem „Dom i Otoczenie”. Podczas tego wydarzenia zaprezentują się firmy i przedsiębiorcy z takich branż jak: budownictwo, ogrzewanie i klimatyzacja, aranżacja wnętrz oraz wyposażenie ogrodów.

Organizatorzy, chcąc sprostać wymaganiom rynku i zmieniającym się wciąż jego potrzebom, podjęli decyzję, aby jesienna impreza stanowiła uzupełnienie wiosennej oferty i pozwoliła wystawcom na zaprezentowanie towarów typowych dla tej pory. Dodatkowo wydarzenie to stanowić będzie okazję do pozyskania klienta, zorientowania się w tendencjach rynku oraz uzupełnienia swoich ofert.

Podczas Targów zaprezentowane zostaną oferty z zakresu takich branż jak:

Co więcej podczas wydarzenia prezentowane będą oferty instytucji finansowych (banki, ubezpieczenia), chemia budowlana (tynki, kleje), meble oraz systemy zabezpieczeń (alarmy, ochrona, domofony, instalacje) i wyposażenie łazienek. Dodatkowo podczas Targów odbędzie się Kiermasz Roślin.

Organizatorem akcji jest Agencja Informacyjno-Reklamowa „Promocja” s.c. Targi odbędą się w Ośrodku Sportu Politechniki Śląskiej przy ulicy Kaszubskiej 28 w dniach 9–10 września 2017 roku.

Call Now Button