Targi InEnerg

01-03-2016

InEnergII edycja Międzynarodowych Targów Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej odbędzie się we Wrocławiu w dniach 13 – 14 kwietnia 2016 roku. InEnerg, OZE + EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA to okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami, pomysłami i rozwiązaniami branż związanych z odnawialnymi źródłami energii (takich jak fotowoltaika, pompy ciepła, bioenergia czy energia wiatrowa) oraz efektywnością energetyczną. Impreza odbędzie się na wrocławskim stadionie.

Ogromnym atutem targów jest współpraca organizatorów z najważniejszymi mediami i organizacjami branżowymi. Dzięki temu informacje będzie można czerpać bezpośrednio od specjalistów. Targi skierowane są do szerokiego grona zainteresowanych OZE i efektywnością energetyczną (m.in. do przedstawicieli władz publicznych, samorządów, ministerstw, przedstawicieli różnych sektorów przemysłu i produkcji, dostawców energii i koncernów energetycznych, inwestorów, ubezpieczycieli, instalatorów czy prosumentów).

Główne tematy, które zostaną poruszone na InEnerg, OZE + EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA to m.in.:

Poza wystawami i prezentacjami będącymi podstawowym elementem każdych targów organizatorzy przygotowali również liczne konferencje i spotkania branżowe o zasięgu krajowym i międzynarodowym, fora branżowe, wspólne stoiska (m.in.: IBEF – Międzynarodowe Forum Biznesowe, Młodzi przedsiębiorcy) czy Dzień rolnictwa. Zwiedzający, którzy zarejestrują się na stronie internetowej targów uzyskają prawo do bezpłatnego wstępu na tę imprezę targową.

Organizatorem II edycja Międzynarodowych Targów Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej InEnerg, OZE + EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA jest firma REECO Poland Sp. z o.o. Na co dzień spółka zajmuje się organizacją konferencji i targów silnie związanych z tematyką odnawialnych źródeł energii oraz ekologicznego budownictwa i remontów. (Źródło: www.inenerg.com)

Call Now Button