Targi JESIEŃ 2016

29-06-2016

50-JESIEŃ-2016W dniach 23 – 25 września 2016 odbędą się 50 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „JESIEŃ 2016”. Impreza będzie miała miejsce w Bielsko-Biała w Hali Pod Dębowcem. Patronat nad targami obejmą Prezydent Miasta Bielska-Białej, Śląski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego oraz Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej im. Güntera Schlagowskiego. Międzynarodowe targi organizowane są już od 25 lat.

Jak zawsze spotkają się na nich przedstawiciele branż budownictwa i wyposażenia wnętrz z Polski, Czech i Słowacji. To największa tego rodzaju impreza zlokalizowana na południu naszego kraju. Podstawową misją targów jest promowanie nowoczesnych technik budowlanych oraz rozpowszechnianie informacji na temat efektywności energetycznej w budownictwie. Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „JESIEŃ 2016″ to okazja do wymiany doświadczeń, licznych spotkań biznesowych, zapoznania się z nowymi technologiami, nawiązania kontaktów biznesowych czy zapoznania się z opiniami ekspertów reprezentujących różne branże.

Jednocześnie odbędą się 18 Targi Technik Grzewczych I Zielonych Energii – INSTAL SYSTEM 2016. Połączenie tych dwóch imprez z pewnością pomoże jeszcze lepiej przedstawić nowinki związane z tymi bliskimi sobie tematami. Organizatorzy spodziewają się około 200 firm nie tylko z Polski, ale również z innych krajów. Warto też zwrócić uwagę na rosnącą popularność targów – organizatorzy spodziewają się około7 tysięcy zwiedzających.

Przewodnim tematem jesiennej edycji targów będzie Dom Energetycznie Optymalny. Oznacza to, że wiele miejsca zostanie poświęcone takim tematom jak:

Wystawom i prezentacjom firmowym towarzyszyć będą konferencje i warsztaty specjalistyczne.

Organizatorem imprezy jest Biuro Promocji i Wystaw „ASTRA”, które zajmuje się wsparciem biznesu m.in. poprzez organizowanie targów i spotkań branżowych. Dzięki temu firmy mogą realizować swoje strategie biznesowe w kraju i zagranicą.

Call Now Button