Targi: Mieszkanie Dom Ogród

19-07-2019

mieszkanie dom ogród - targiW dniach 14–15 września 2019 roku w Gdańsku odbędą się Targi Budownictwa i Aranżacji Mieszkanie Dom Ogród. Jest to nowe wydarzenie w Trójmieście, doskonale uzupełniające ofertę znanych już Targów Mieszkań i Domów.

Organizatorzy wrześniowego wydarzenia zapewniają strefy prezentacji nowych produktów i rozwiązań, inspirujące warsztaty i spotkania oraz porady fachowców, mających na celu ułatwienie orientacji w różnorodnych rozwiązaniach wykończeniowych i aranżacyjnych, a firmom biorącym udział w targach pozwolą na pokazanie zalet swoich produktów.

Targi MDO zaprezentują najnowsze propozycje producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych, elementów wyposażenia wnętrz oraz aranżacji ogrodów. Firmy zaprezentują nieszablonowe produkty, charakteryzujące się najwyższymi parametrami jakościowymi, propozycje aranżacji wnętrz i ogrodów, nowoczesne technologie, które ułatwią zdalne zarządzanie swoim domem lub mieszkaniem, a także elementy wyposażeniowe: meble oraz akcesoria.

Tematyka targów MDO Mieszkanie, Dom, Ogród obejmie między innymi:

Organizatorem wydarzenia jest grupa MTP z Poznania. Wszystkich zainteresowanych czeka masa informacji – Gdańsk, 14–15 września 2019 roku.

Call Now Button