Targi Modernizacji Budynków

14-11-2013

TMB28 i 29 listopada 2013 roku odbędą się Targi Modernizacji Budynków. Krakowskie targi to jedyna tego typu impreza w Polsce. To doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami i technologiami związanymi z termomodernizacją, termoizolacją, budownictwem pasywnym, niskoenergetycznym, a także inteligentnym. Targi stanowią wspaniałą okazję do spotkania producentów, dystrybutorów, fachowców i inwestorów oraz wykonawców i właścicieli.

Modernizacja i ograniczenie zużycia energii są ważne w przypadku różnego rodzaju budynków. Dlatego też Targi Modernizacji Budynków skierowane są zarówno do osób prywatnych, firm jak i samorządów. Wszyscy będą mogli dowiedzieć się jak i przy użyciu, jakich technik oraz materiałów przeprowadzić wszelakiego rodzaju prace modernizacyjne. Tego typu dostosowanie to nie tylko trend czy potrzeba redukcji kosztów i zużycia energii. To również kwestia zmieniających się przepisów prawnych.

Zbliżające się targi skierowane są m. in. do firm budowlanych i remontowych, architektów i projektantów, firm doradczych, przedstawicieli samorządów czy gmin, inwestorów, banków i tym podobnych instytucji zajmujących się kredytowaniem inwestycji, mediów specjalistycznych i branżowych.

Plusem targów jest szeroki zakres branżowy. Uczestnicy będą mogli poznać nowinki z takich branż jak: zintegrowane systemy instalacyjne, termomodernizacja, budownictwo ekologiczne, budownictwo energetyczne i pasywne, nowoczesne technologie modernizacyjne, nowoczesne materiały, rekuperacja, teleinformatyka budynków, obsługa inwestycji oraz wiele innych.

Jako największe zalety targów, zachęcające do wizyty można wskazać:

Organizatorem Targów Modernizacji Budynków są Targi w Krakowie Sp. z o. o.

Call Now Button