Targi TermoEXPO

29-07-2018

Targi RE-energy Expo (Targi Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji) to specjalistyczne wydarzenie targowe  dotyczące szeroko pojętej energii odnawialnej (OZE). Podczas spotkań zostaną przedstawione najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. Targi Termo Expo zaś to wydarzenie, na którym prezentowane są najnowsze technologie i rozwiązania, a tegoroczny cel spotkań obejmuję tematykę walki ze smogiem. W tym roku specjaliści z branży spotkają się w dniach 11–13 października 2018 w Warszawie.

W dniach od 11 do 13 października 2018 roku w ramach EXPO XXI Warszawa odbędą się dwa wydarzenia targowe – TermoEXPO Targi Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji oraz RE-energy Targi Energii Odnawialnej. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to „Czyste powietrze: walka ze smogiem i niską emisją”. TermoEXPO i RE-energy to nowa i unikatowa inicjatywa, której celem jest zaprezentowanie osobom z branży nowości z zakresu:

Organizatorzy skupiają się na stworzeniu przestrzeń dla niezależnych dostawców energii elektrycznej i gazu ziemnego oraz producentów i ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, którzy zaprezentują rozwiązania głównie z zakresu odnawialnej i zdecentralizowanej produkcji energii, jej innowacyjnego i efektywnego wykorzystania oraz dystrybucji, a także z zakresu uzyskania dofinansowania na wymianę pieców. Wydarzenie obejmować będzie konferencje i prelekcje, a głównym punktem wystawy będą tanie i czyste systemy ogrzewanie, poprawa jakości powietrza, zmniejszenie zapylenia i poprawa jakości życia w dużych miastach. 

Organizatorem tegorocznej edycji jest Xentrum Targowe FairExpo z siedzibą w Katowicach. Wydarzenie odbędzie się w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresami: www.termoexpo.pl oraz www.reenergyexpo.pl

Call Now Button