Twój Dom 2015

31-03-2015

W dniach 24 – 26 kwietnia 2015 roku odbędą się 47 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Twój Dom 2015 (Hala Widowiskowo-Sportowa w Bielsku-Białej, przy ul. Karbowej 26). Wszystkich zainteresowanych nowościami z rynku budownictwa i wyposażenia wnętrz organizatorzy imprezy zapraszają do Bielska-Białej. Patronat nad targami objęli Główny Urząd Nadzoru Budowlanego oraz Prezydent Miasta Bielska-Białej. Jest to największa tego typu impreza w południowej Polsce, a jej organizatorem jest Biuro Promocji i Wystaw Astra (firma działa na rynku od 1993 roku, a jej głównym celem jest wspieranie biznesu).

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Twój Dom 2015 to wspaniała okazja dla firm, które pragną zaprezentować swoją ofertę licznemu gronu inwestorów i zwiedzających. W targach wezmą udział firmy budowlane, inwestorzy prywatni i instytucjonalni, architekci, itp. Uczestnicy targów oraz zwiedzający i wszyscy przedstawiciele branż związanych z budownictwem oraz wyposażeniem wnętrz będą mogli wymienić się doświadczeniami, poznać nowe technologie, sprawdzić najnowsze rozwiązania oraz podzielić spostrzeżeniami.

Ważnym elementem targów jest ich międzynarodowy charakter. Specjaliści i inwestorzy z Polski będą mogli wymienić swoje doświadczenia i spostrzeżenia z ich odpowiednikami z Czech, Słowacji i Austrii. W ramach targów odbędzie się również wręczenie kilku prestiżowych nagród: Nagrody Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Pucharu Prezydenta Bielska-Białej i Złotego Filara Budownictwa. Organizatorzy przewidują, że w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Twój Dom 2015 weźmie udział około 250 firm z kraju i zagranicy.

Do dyspozycji wystawców i zwiedzających zostanie oddanych 5 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej (około) w hali oraz 1,5 tysiąca metrów kwadratowych na zewnątrz (około). Targi są promowane cały czas między innymi w mediach branżowych i tematycznych portalach internetowych (w kraju i zagranicą). (Źródło: klimatyzacja.pl)

Call Now Button