TWÓJ DOM 2016

31-03-2016

49-Międzynarodowe-Targi-Budownictwa-i-Wyposażenia-Wnętrz-Bielsko-Biała49 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Bielsko-Biała „TWÓJ DOM” to okazja do zapoznania się z nowościami dotyczącymi rynku budowlanego oraz pokrewnych dziedzin. Odbędą się w dniach 15 – 17 kwietnia 2016 roku. Targi te to największa tego typu impreza branżowa w południowej Polsce. Jednym z głównych zadań imprezy jest ułatwienie kontaktów i nawiązywania współpracy pomiędzy różnymi przedstawicielami branży budowlanej. Poza krajowymi firmami targi odwiedzą także przedstawiciele firm czeskich i słowackich. Nasi południowi sąsiedzi cenią Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Bielsko-Biała „TWÓJ DOM” i chętnie je odwiedzają.

Organizatorzy zapowiadają udział około 250 wystawców reprezentujących szeroko pojętą branżę budowlaną. Poza wystawami i prezentacją nowinek oraz ofert uczestników targów zwiedzający będą mieli możliwość udziału w ciekawych wykładach i konferencjach. Jedną z najbardziej oczekiwanych konferencji jest ta zatytułowana „Termomodernizacja budynków mieszkalnych i budynków użyteczności publicznej”. W ramach tej części imprezy swój wykład wygłosi p. ing. Gunter Schlagowski założyciel Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego.

Do największych atrakcji 49 Międzynarodowych Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Bielsko-Biała zaliczyć można:

Tegoroczna impreza to kolejna okazja dla zwiedzających by zapoznać się z najnowszymi trendami i nowoczesnymi rozwiązaniami m.in. z dziedziny budownictwa energooszczędnego i ekologicznego. To również doskonałe miejsce do promocji swojej oferty handlowej dla firm polskich i zagranicznych oraz do nawiązania współpracy z przedstawicielami innych przedsiębiorstw. 49 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz organizuje Biuro Promocji i Wystaw Astra.

Call Now Button