VII Śląskie Targi Budowlane

21-09-2017

slaskie-targi-budowlaneJesienią 2017 roku odbędzie się kolejna edycja Śląskich Targów Budowlanych w Opolu. Są to jedne z największych targów tego rejonu. Tematyka krążyć będzie wokół trendów na rynku branżowym, wyposażenia i wykończenia wnętrz.

W Opolu w domEXPO przy ulicy Kępskiej 8 w dniach 20–22 października 2017 roku odbędą się VII Śląskie Targi Budowlane. Start eventu przewiduje się na godzinę 10:00, zakończenie zaś na 18:00. Wstęp dla zainteresowanych jest bezpłatny. Podczas jesiennej edycji Targów będzie można skorzystać z porad ekspertów w zakresie trendów na rynku branżowym, wyposażenia i wykończenia wnętrz. Swoje oferty będą prezentować firmy, które wyspecjalizowały się w nowoczesnych systemach instalacyjnych, a także technologiach energooszczędnych i innowacyjnych rozwiązań do domu i mieszkania. Dodatkowo dla gości przygotowana będzie duża baza mebli skrzyniowych, tapicerowanych i mebli kuchennych. Wśród firm prezentujących oferty znajdą się również producenci:

Dodatkowo organizatorzy przygotowali liczne premiery motoryzacyjne w ramach których swoje oferty zaprezentują opolscy dealerzy. Podczas trwania targów odbywać się będą liczne pokazy i prezentacje. Wprowadzono tutaj bezpłatny wstęp dla zwiedzających, dzięki czemu poprzednią edycję targów zwiedziło ponad 8 tysięcy klientów. Dla rodzin z dziećmi przygotowane zostaną również specjalne atrakcje.

Call Now Button