VII Targi RENEXPO® Poland 2017 

07-10-2017

renexpoSiódma edycja Targów Energii Odnawialnej  i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland 2017 odbędzie się w dniach 25-27 października 2017 roku  w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Organizatorem wydarzenia  jest  REECO Poland.

Targi poruszą tematykę alternatywnych źródeł energii w Polsce i roli, jaką odgrywają – na przykładzie sektora fotowoltaiki. Dokładnie temat będą zgłębiać prelegenci  międzynarodowej konferencji  „Fotowoltaika w Polsce”, która odbędzie się pierwszego dnia Targów RENEXPO® Poland 2017 – 25 października. Trzeciego dnia targów – 27 października zostaną zaprezentowane najnowsze dokonania technologiczne w tej dziedzinie. Oba wydarzenia powstają  we współpracy z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki (PTPV), a w szczególności – z dr Stanisławem Pietruszko, prezesem PTPV. Podczas konferencji „Fotowoltaika w Polsce – polska fotowoltaika u progu zmian” przedstawiciele Komisji Europejskiej i europejskiego stowarzyszenia branży solarnej – SolarPower Europe przedstawią stan fotowoltaiki na świecie i kierunki jej rozwoju, a także omówią najważniejsze i najbardziej aktualne tematy dotyczące rozwoju rynku fotowoltaiki w Polsce.  Poruszona zostanie także kwestia problemów związanych z przepisami prawno-administracyjnymi, projektowaniem, instalowaniem, przyłączaniem do sieci oraz monitorowaniem i serwisem systemów PV o dużej mocy (elektrownie przemysłowe).

Konferencja skierowana jest zarówno do bezpośrednich, jak i pośrednich  przedstawicieli sektora PV oraz branży energetycznej, do których należą m.in.:

Produkty i usługi z sektora PV

Wydarzenia zostaną wsparte ofertą firm z branży PV, wśród których na tegorocznych targach będzie można znaleźć m.in.: Huawei, Globtechnic Sp. z o.o, BRUK-BET  SOLAR, SEMICON Sp. z o.o., FreeVolt Sp. z o.o., Corab Sp. z o.o., Jean Müller Polska Sp. z o.o., SOLTEC s.c.,  SunSol Sp. z o.o., ALUMERO Metal Components Sp. z o.o., BayWa r.e. Solar Energy Systems GmbH, IBC SOLAR s. r. o., Photomate s.r.o. Na zwiedzających będą również czekać produkty i usługi z pozostałych sektorów OZE, jak: wytwarzanie energii z drewna, biomasy, biogazu i biopaliwa (bioenergia); energia wiatrowa, CHP – kogeneracja; energooszczędne budownictwo i renowacja budynków; klimatyzacja, energia wodna; pompy ciepła; energia geotermiczna;  energia słoneczna. 

Wstęp na Targi RENEXPO® Poland  2017 jest bezpłatny po dokonaniu wcześniejszej rejestracji online na stronie www.renexpo-warsaw.com w zakładce „Odwiedzający”.

Call Now Button