VII Targi SBS 2019 w kwietniu

18-03-2019

targi sbs 2019Targi Grupy SBS odbędą się w dniach 25-26 kwietnia 2019 roku. Swoją obecność potwierdziło dotychczas kilkadziesiąt firm z branży. Targi Grupy SBS na stałe wpisały się w kalendarz imprez branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej, skierowanych wyłącznie do profesjonalistów.

Podczas dwóch dni targowych najważniejsi branżowi dostawcy zaprezentują swoje nowe produkty i technologie.  Swoje uczestnictwo potwierdziły między innymi firmy:

Łącznie udział weźmie ponad 100 wystawców z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej i sieci zewnętrznych oraz 3500 gości.

Targi Grupy SBS organizowane są co dwa lata, nadchodzące wydarzenie będzie już 7. edycją. Goście będą mogli zapoznać się z ponad 100 wystawcami w branży. Organizatorzy zapewniają, że podczas wydarzenia nie zabraknie nowości produktowych, atrakcji i konkursów. Podobnie jak w poprzednich latach organizatorzy wychodzą z akcją autokarową współorganizowana przez Hurtownie Partnerskie Grupy SBS.  Jest to zapewnienie bezpłatnego dojazdu busami i autobusami dla wszystkich osób współpracujących z Hurtowniami Grupy SBS.

Targi SBS 2019 odbędą się tradycyjnie w Hotelu 500 w Strykowie k. Łodzi.

Call Now Button