XI Kongres INSTALEXPO 2013

30-09-2013

pobrane-13 października w Warszawie odbędzie się XI Kongres INSTALEXPO 2013. Będzie on poświęcony zagadnieniom związanym z OZE (odnawialnymi źródłami energii). Ostatnie lata przyniosły wiele nowych wyzwań, z którymi musi zmagać się branża instalacyjna. Nowe, rygorystyczne standardy dotyczące urządzeń grzewczych czy wyczekiwana ustawa dotycząca OZE to tylko niektóre z nich. Wiele przedsięwzięć oraz inwestycji nieodłącznie wiąże się z hasłami proekologicznymi, dotyczącymi wykorzystania odnawialnych źródeł energii czy efektywności energetycznej.

Jest to szansa na nowe miejsca pracy i ożywienie w branży instalacyjnej jak i projektowej. Ważne jest jednak by wzniosłe hasła znalazły przełożenie na praktyczne i fachowe wykonanie. Właśnie takim zagadnieniom, jak najbardziej w ujęciu praktycznym, ma być poświęcony kongres. Obędzie się ona pod hasłem: “Instalacje – trendy i wyzwania w świetle zaawansowanych technologii i nowych wymogów” w Warszawie w Wyższej Szkole Menedżerskiej.

Plan konferencji przewiduje m.in. dyskusję na temat zagrożeń związanych z opłacalnością OZE pod kątem zagadnień wykonawczych, serwisowych oraz eksploatacyjnych. W trakcie Kongresu odbędą się również prezentacje firmowe dotyczące takich zagadnień jak kwalifikacje instalatorów OZE w ujęciu praktycznym, zagrożenia efektywności inwestycji w zakresie gospodarki ściekami czy zarządzanie energią w budynkach z perspektywy użytkownika oraz instalatora.

Poza dyskusjami i prezentacjami w dużej mierze skupionymi na odnawialnych źródłach energii i ich praktycznym ujęciu w kontekście instalacji, instalatorów oraz użytkowników, XI Kongres INSTALEXPO to również wręczenie statuetek Złotego Instalatora.

Organizatorem Kongresu jest Instalator Polski sp. z o.o. wydawca czasopisma Polski Instalator, miesięcznika o charakterze informacyjno-praktycznym skierowanego m.in. do specjalistów z branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, grzewczej czy sanitarnej. Jest to pozycja obecna na polskim rynku wydawniczym już od 1991 roku.

Call Now Button