XLVI Dni Chłodnictwa 2014

23-08-2014

dni_chlodnictwaW dniach 19 – 20 listopada 2014 odbędą się w Poznaniu czterdzieste szóste Dni Chłodnictwa. Na targi zapraszają Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o. oraz Towarzystwo Chłodnictwa, Klimatyzacji i Pomp Ciepła SIMP. Organizatorzy zachęcają do udziału nie tylko jako zwiedzający, ale również do czynnej prezentacji swojej firmy lub wygłoszenia referatu w czasie imprezy. Obecność na XLVI Dniach Chłodnictwa 2014 to okazja między innymi do prezentacji i promowania firm z branży chłodnictwa oraz branż pokrewnych i związanych z chłodnictwem, zapoznania się z nowinkami technologicznymi, promocji produktów i rozwiązań.

Jednocześnie impreza ma ogromne znaczenie w kontekście zdobywania nowych kontaktów biznesowych, promowania oferty czy nawiązywania relacji z klientami i kontrahentami. Organizatorzy zachęcają również do udziału w dyskusji i zgłaszania referatów oraz prezentacji. W czasie tegorocznych Dni Chłodnictwa zainteresowani będą mogli posłuchać, jak i wygłosić referaty oraz prezentacje dotyczące takich tematów jak:

Za organizację XLVI Dni Chłodnictwa 2014 odpowiedzialna jest firma SYSTHERM CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJA Sp. z o.o. działająca na rynku projektowo – handlowym od 1988 roku. Misja firmy to promowanie i wdrażanie najnowszych osiągnięć techniki. Główne dziedziny, w których specjalizuje się spółka to chłodnictwo, klimatyzacja, ogrzewanie. Firma prowadzi zarówno sprzedaż urządzeń, zajmuje się projektowaniem oraz wykonaniem instalacji, jak i prowadzi szereg szkoleń w wymienionych branżach. (Źródło: Organizator – SYSTHERM CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJA Sp. z o.o., www.klimatyzacja.pl)

Call Now Button