XV Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji

30-11-2013

XV-GliwickieXV Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz odbędą się w dniach 14-16 lutego 2014 roku. Impreza jest obecna w kalendarzu branży budowlanej i instalacyjnej już od 2000 roku. Targi organizowane są cyklicznie, raz do roku, zawsze w lutym. Nie przypadkowo wybrano właśnie tą porę roku i ten miesiąc. Jest on korzystny zarówno dla firm jak i dla inwestorów. Przedsiębiorstwa działające w branżach budowlanej, instalacyjnej czy wyposażenia wnętrz przygotowują się wtedy do nowego sezonu, a inwestorzy poważnie planują remonty, budowy i tym podobne inwestycje.

Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz odbędą się, jak co roku na terenie Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej, przy ul. Kaszubskiej 28. Do dyspozycji zarówno wystawców jak i zwiedzających oddane zostaną: hala sportowa, pawilon namiotowy, a także teren zewnętrzny.

Impreza jest okazją do zapoznania się z nowinkami z szeroko pojętego rynku budowlanego, instalacyjnego czy aktualnymi trendami dotyczącymi wyposażenia wnętrz. To szansa na poznanie nowych technologii czy materiałów. Targi zawsze cieszą się dużą popularnością zarówno dzięki wypracowanej przez piętnaście lat renomie jak i dobrej kampanii reklamowej, która trwa zazwyczaj około dwóch miesięcy. Dzięki temu nie można narzekać na frekwencję tak wśród wystawców jak i zwiedzających. Co roku Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz odwiedza około 8 tysięcy osób. Swoje produkty, rozwiązania i pomysły prezentuje około 140 wystawców.

Niepowtarzalna atmosfera, profesjonalna organizacja, dobra renoma, oraz odpowiednio przeprowadzona kampania reklamowa sprawia, że do Gliwic, co roku powraca wiele uznanych na rynku firm by promować swoje produkty i usługi. Organizatorem XV Gliwickich Targów Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz jest Agencja Informacyjno-Reklamowa – Promocja, działająca w branży organizacji targów już od 1993 roku.

Call Now Button