Klimatyzator Fujitsu System Multi dla 8 pomieszczeń – jednostka zewnętrzn (14,0 kW)

System Multi dla 8 pomieszczeń
Jednostki Multi dla 2 do 8 pomieszczeń są rozwiązaniem dedykowanym do klimatyzacji w domach jednorodzinnych czy biurach. System oferuje możliwość podłączenia oraz indywidualnego sterowania od 2 do 8 jednostek wewnętrznych. Sterowanie układem klimatyzatorów możliwe jest za pomocą indywidualnych i centralnych sterowników wyposażonych m.in. w programator czasu pracy dla każdego pomieszczenia z osobna oraz w liczne funkcje wspomagające oszczędność energii. Jednostki zewnętrzne gwaran- tują oszczędność przestrzeni dzięki możliwości montażu na balkonie lub pod oknem.

Opis produktu:

Kompaktowa jednostka zewnętrzna
Kompaktowa budowa i lekkość jednostki zewnętrznej umożliwiają jej łatwe przenoszenie oraz montaż w wąskich przestrzeniach, np. pod oknem.

Wysoka efektywność sezonowa
Wydajność rzeczywista jest zmienna przy różnych temperaturach zewnętrznych, w zależności od pogody i pory roku. Ponadto, zwłaszcza w przypadku systemów Multi, nie wszystkie pomieszczenia są użytkowane przez cały rok. W związku z tym przez ponad 90% rzeczywistego czasu pracy klimatyzatory pracują z wydajnością częściową zamiast z nominalną. Mając to na uwadze skupiliśmy się na efektywności energetycznej urządzenia, opartej na rzeczywistym obciążeniu. Efektywność pracy z wydajnością częściową została znacznie zwiększona poprzez wyposażenie urządzeń wyłącznie w silniki prądu stałego oraz zaprojektowanie własnego systemu inwerterowego.

Krótki czas osiągania komfortowych warunków dzięki optymalnej regulacji przepływu czynnika
Temperatura ustawiona dla poszczególnych pomieszczeń jest osiągana znacznie szybciej dzięki optymalnej regulacji przepływu czynnika.

Jednostka
zewnętrzna
AOYG45LBT8
Nominalna moc [kW] Chłodzenie 14,0
Grzanie 16,0
Zasilanie jednofazowe, ~230V, 50Hz
Ciśnienie akustyczne
(wysoki bieg) [dB(A)]
Chłodzenie 56
Grzanie 58
Wymiary
(wys. x szer. x gł.) [mm]
914×970×370
Zakres temp. pracy
[°C]
Chłodzenie -5 do 46
Grzanie -15 do 24
Pliki do pobrania:
Karta katalogowa
(plik pdf)
jed. zew.
Call Now Button