Konserwacja urządzeń chłodniczych

chlodnictwo-02Przeprowadzamy konserwację każdego z rodzajów urządzeń chłodniczych. Nasi specjaliści wykonują niezbędne prace konserwacyjne na miejscu u klienta. Zajmujemy się m.in. zamrażarkami, chłodziarkami, meblami chłodniczymi, a także całymi chłodniami.

Podstawa działań Caligo to szybkie i rzetelne wykonanie wszystkich prac związanych z konserwacją zapewniających długie i bezawaryjne działanie urządzeń chłodniczych.

Oferujemy konserwację takich urządzeń chłodniczych jak:

Usługi konserwacyjne mogą obejmować cały sprzęt (urządzenie) lub poszczególne jego elementy (np. konserwacja, modernizacja naprawa sprężarek). Prace konserwacyjne obejmują między innymi:

Zapewniamy szybkie wykonie zlecenia. Oferujemy stałą współpracę w ramach konserwacji oraz serwisu urządzeń chłodniczych. Regularna konserwacja pozwala na uniknięcie częstych i poważnych awarii sprzętu wydłużając jego żywotność oraz obniżając koszty eksploatacji. Oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych (firm, zakładów, sklepów itp.), jak i klientów indywidualnych. Udzielamy gwarancji na prowadzone prace i ewentualne naprawy.

Zobacz również

Call Now Button