Wymiana sprężarki chłodni

chlodnictwo-05Jednym z podstawowych elementów wchodzących w skład każdej chłodni jest sprężarka. Z racji dużych gabarytów takich pomieszczeń jak chłodnie do ich działania potrzebne są odpowiednie sprężarki lub cały zespół sprężarkowy. Tym niemniej zasada działania tego urządzenia pozostaje taka sama. Zadaniem sprężarki jest podwyższanie ciśnienia gazu oraz wymuszanie jego przepływu.
W przypadku urządzeń chłodniczych sprężarka odpowiedzialna jest za zasysanie czynnika chłodniczego w postaci pary i sprężanie go w celu uzyskania odpowiedniego, wysokiego ciśnienia i wysokiej temperatury gazu. Jest to bardzo ważny element procesu chłodniczego, dzięki któremu w chłodni może być utrzymywana stała, zadana przez operatora temperatura. Awaria takiej sprężarki powinna być usuwana natychmiast. W przeciwnym razie zgromadzone w chłodni towary, produkty, itp. mogą się zepsuć.

Niestety naprawa sprężarki jest często nieopłacalna, dlatego najlepszym rozwiązaniem może być wymiana. Nasza oferta dotyczy wszystkich typów chłodni. Wymieniamy każdy rodzaj sprężarek. Usługi naszej firmy cechuje profesjonalizm, skrupulatność, atrakcyjna cena i krótki czas realizacji.

Zobacz również

Call Now Button