Pompy cieplne – Zelos

Ekologiczne, wydajne i praktyczne rozwiązania w zasięgu ręki!

01Wyobraź sobie, że energia słoneczna zmagazynowana w gruncie wokół Twego domu mogłaby go wewnątrz ogrzewać.
Wyobraź sobie – w ten sam ekologiczny sposób – podgrzewanie ciepłej wody użytkowej oraz taki system, który może latem ochłodzić Twoje wnętrza.
Wyobraź sobie, że koszty ogrzewania w porównaniu z dotychczasowym zmniejszą się o ponad 50%.
Wyobraź sobie ciepło w Twoim domu, które poczujesz i pokochasz – bez niebezpiecznego gazu, drogiego oleju czy niewygodnego w użyciu węgla.
Ekologiczne, wydajne i praktyczne rozwiązania w zasięgu ręki!

DHP-H Opti Pro – gruntowa pompa ciepła o mocy od 4 do 16 kW

02W pompie DHP-H Opti Pro zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań zwiększających jej roczną efektywność. Technologia Opti wprowadza inteligentny system kontroli, który poprzez regulację prędkości obrotowej pomp obiegowych gwarantuje, że działanie pompy ciepła będzie zawsze dostosowane do rzeczywistego zapotrzebowania na ciepło i stanu instalacji grzewczej. Dzięki temu pompa ciepłazawsze pracuje w najlepszych warunkach. Zyskujesz jej maksymalną efektywność, przy minimalnym zużyciu energii.
Nowa, opatentowana Technologia Gorącego Gazu (TGG) wykorzystuje pompę ciepła do wytwarzenia ciepłej wody użytkowej w tym samym czasie, gdy ogrzewany jest Twój dom. DHP-H Opti Pro to nieporównywalny z dotychczasowymi rozwiązaniami komfort ogrzeawnia.

Zalety:

 

DHP-L – gruntowa pompa ciepła o mocy od 6 do 16 kW

02Danfoss DHP-L Opti reprezentuje grupę produktów DHP-Opti w ofercie Danfoss. Jest przeznaczona do współpracy z zewnętrznym zasobnikiem c.w.u. DWH Opti lub z istniejącym zbiornikiem w przypadku modernizacji systemu ogrzewania.
Technologia Opti wprowadza inteligentny system kontroli, który poprzez regulację prędkości obrotowej pomp obiegowych gwarantuje, że działanie pompy ciepła będzie zawsze dostosowane do rzeczywistego zapotrzebowania na ciepło i stanu instalacji grzewczej. Dzięki temu pompa ciepła zawsze pracuje w najlepszych warunkach. Zyskujesz jej maksymalną efektywność, przy minimalnym zużyciu energii. Technologia Opti gwarantuje uzyskanie najwyższego możliwego współczynnika COP.

Zalety:

 

DHP-AX – powietrzna pompa ciepła o mocy od 6 do 12 kW

03Wykorzystaj energię skumulowaną w powietrzu, zmniejsz koszty ogrzewania w Twoim domu, stosując najbardziej elastyczną pompę ciepła. Przy rojektowaniu pompy ciepła DHP-AX, wykorzystaliśmy dotychczasową naszą wiedzę. Stworzyliśmy wysokiej klasy, w pełni elastyczną pompę powietrze/woda. Ciepło odzyskiwane jest z powietrza zewnętrznego nawet przy temperaturze –16°C.
Inwestując w zakup pompy ciepła, istotna jest przed wyborem odpowiedniego modelu analiza zapotrzebowania na ciepło. Pompa ciepła DHP-AX może współpracować z istniejącą już instalacją ogrzewania lub z pewnymi jej elementami np. z zasobnikiem.

Zalety:

 

DHP-A powietrzna kompaktowa pompa ciepła o mocy od 6 do 12 kW

04Danfoss DHP-A jest tak wydajna, że może zredukować koszty ogrzewania nawet o 75%. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, może odzyskiwać energię z powietrza nawet o temperaturze -20°C.

Dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii TWS, podgrzewanie gorącej wody następuje przy dużo niższym zużyciu energii.
Pompa ciepła DHP-A nie wymaga montażu żadnego gruntowego wymiennika ciepła.

Zalety:

Zobacz również

Call Now Button