Klimakonwektor ścienny z wętylatorem bębenowym

04Klimakonwektory są zaprojektowane do montażu na ścianie w pomieszczeniach mieszkalnych, usługowych, handlowych czy restauracjach. Wbudowany w system instalacji wody lodowej klimakonwektor EURICE generuje chłodne powietrze cicho i natychmiastowo. Zimą w połączeniu z systemem grzewczym, z kotłem, węzłem cieplnym lub pompą ciepła dostarcza ciepłe powietrze. Może być zastosowany do ogrzewania domów jak i może być użyty w pomieszczeniach komercyjnych. Wbudowany filtr zatrzymuje kurz i pył zawieszony w powietrzu, umożliwia utrzymanie odpowiedniej czystości powietrza. Prosty dostęp do filtra ułatwia serwis i utrzymanie czystości w pomieszczeniach szczególnie intensywnie użytkowanych. Dostępny jest szereg akcesoriów, wśród których jest sterownik ścienny oraz pilot bezprzewodowy. Urządzenie może być również stosowane w połączeniu z innowacyjnym systemem sterowania, który służy do kontroli i nadzoru a dzięki któremu można w sposób intuicyjny i ergonomiczny programować urządzenie oraz utrzymywać optymalny poziom komfortu.

Charakterystyka

  • Elegancka konstrukcja o zaokrąglonym kształcie, obudowa z ABS z ulepszonymi właściwościami mechanicznymi wpływającymi na odporność na starzenie.
  • Wymiennik ciepła z rur miedzianych i aluminiowych lameli z powiększoną powierzchnią wymiany ciepła; wyposażony w odpowietrznik i rurę spustową podłączoną do tacy skroplin.
  • Wbudowany wewnątrz jednostki zawór 3-drogowy dla wodnej instalacji grzewczej.
  • Bębnowy zespół wentylatora z 3 stopniową prędkością, maksymalnie cicha praca, żaluzje sterujące kierunkiem nawiewu regulowane w poziomie oraz napędzana silnikiem i sterowana za pomocą pilota żaluzja kierunkowa.
  • Sterowanie mikroprocesorowe z programatorem czasu włączenia/wyłączenia. Programowanie pracy automatycznej, chłodzenia, grzania i wentylacji; program nocny i osuszanie.
  • Automatyczny restart w przypadku zaniku zasilania.
  • Elastyczne przyłącza hydrauliczne upraszczające montaż i konserwację systemu.
  • Prosty w demontażu i czyszczeniu filtr powietrza, gwarantujący odpowiednią jakość powietrza.
  • Pilot na podczerwień z uchwytem ściennym.

Wybierz produkt

 Klimakonwektory z wentylatorami promieniowymi do instalacji przypodłogowej i podsufitowej
 Klimakonwektor kanałowy w wersji modułowej
 Klimakonwektor kasetonowy
 Sterowniki do kllimakonwektorów
Call Now Button