Klimakonwektory z wentylatorami promieniowymi do instalacji przypodłogowej i podsufitowej

03Klimakonwektory są zaprojektowane do montażu w pomieszczeniach miesz-kalnych, usługowych, biurowych, hotelowych, restauracyjnych itp. Wbudowany w system instalacji wody lodowej klimakonwektor generuje chłodne powietrze cicho i natychmiastowo. Zimą w połączeniu z systemem grzewczym, z węzłem ciepła lub pompą ciepła dostarcza ciepłe powietrze. Może być zastosowany do ogrzewania domów jak i może być użyty w pomiesz-czeniach komercyjnych. Zamontowany filtr absorbuje i zatrzymuje kurz i pył zawieszony w powietrzu, umożliwia utrzymanie odpowiedniej jakości powietrza. Ponieważ można go z łatwością wyjmować możliwe jest zachowanie regularnego czyszczenia, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniach intensywnie używanych dla zapewnienie odpowiedniego poziomu higieny. Wszelkie warianty instalacyjne są dostępne w standardowym wykonaniu urządzenia. Dostępna jest seria akcesoriów również dla systemu 4-rurowego, wśród których jest sterownik instalowany w obudowie urządzenia lub na ścianie. Urządzenie może być również stosowane w połączeniu z innowacyjnym systemem sterowania, który służy do kontroli i nadzoru i dzięki któremu można w sposób intuicyjny i ergonomiczny programować urządzenie oraz utrzymywać optymalny poziom komfortu. W zależności od modelu klimakonwektory występują w trzech ekskluzywnych obudowach, w wykonaniu standardowym lub bez obudowy.

Charakterystyka

  • Zbudowane z blachy galwanizowanej w malowanej obudowie, z elementami z ABS wyposażone w izolację cieplną/dźwiękową, filtr wielokrotnego użytku, odporne na wysokie temperatury kratki ABS z możliwością montażu w czterech pozycjach oraz tacą grawitacyjnego odprowadzenia skroplin.
  • Wentylatory promieniowe podłączane bezpośrednio do sześciostopniowego jednofazowego silnika elektrycznego, z trzema stopniami wydajności w standardzie.
  • Wymiennik ciepła zbudowany z rur miedzianych z użebrowaniem aluminiowym, z odpowietrznikiem.
  • Zbudowane z blachy galwanizowanej, wyposażone w izolacje cieplną/dźwiękową, filtr wielokrotnego użytku, oraz tacę grawitacyjnego odprowadzenia skroplin.
  • Wentylatory promieniowe podłączane bezpośrednio do sześciostopniowego jednofazowego silnika elektrycznego, z trzema stopniami wydajności w standardzie.
  • Wymiennik ciepła zbudowany z rur miedzianych oraz z użebrowaniem aluminiowym, z odpowietrznikiem.

Wybierz produkt

 Klimakonwektor ścienny z wętylatorem bębenowym
 Klimakonwektor kanałowy w wersji modułowej
 Klimakonwektor kasetonowy
 Sterowniki do kllimakonwektorów
Call Now Button