Przemiennik częstotliwości E-800

08Przemiennik częstotliwości E-800 to proste i ekonomiczne rozwiązanie wykorzystywane do sterowania pracą silników elektrycznych tam, gdzie wymagana jest regulacja prędkości lub momentu obrotowego w zakresie mocy od 0,25kW do 90kW. Napęd ten znajduje szerokie zastosowanie w aplikacjach dla maszyn przepływowych (wentylatory i pompy). Przetwornice częstotliwości tej serii zostały zaprojektowane od podstaw z myślą o jednej branży. Takie specjalistyczne podejście producenta napędu wpłynęło znacząco na podniesienie jego funkcjonalności i użyteczności dla wentylacji i branży wodno-kanalizacyjnej. Także rozwój tej serii przetwornic będzie ściśle związany z wentylacją i maszynami przepływowymi.

Zwarta obudowa, wbudowany filtr EMC (w pełnym zakresie mocy), wbudowany dławik DC (od mocy 30kW), wbudowany moduł hamujący (dla przetwornic o zasilaniu 3f~400V do mocy 22kW) pozwalają na zastosowanie tego napędu również w zaawansowanych i wymagających aplikacjach maszynowych. Wyposażenie przemiennika E-800 dodatkowo w funkcję p.poż. dla sterowania wentylacji oddymiającej.

Pozostałe modele

  • Napędy E-2000 Vector to przemienniki
  • Napędy E-2000 FB to przemienniki
  • Przemienniki częstotliwości EP66 to zaawansowany napęd
  • Przemienniki częstotliwości E-1000 IP55 to nowa koncepcja napędu zdecentralizowanego. Obudowa IP55, zakres mocy od 0,75kW do 15kW.

Wybierz produkt

 DANFOSS KP35-14
 Szafy sterownicze
 Termostat przeciwzamrożeniowy
 Termostat pomieszczeniowy
 Kasetka sterująca
 Panel operatorski
 Sterownik
 Siłownik obrotowy do przepustnic Sterowanie 2- oraz 3-punktowe
 Przetwornik KU/D2
 Zawór z siłownikiem 230V ON/OFF
 Presostat różnicowy C-2
 Zadajnik temperatury RU 24-T
 Kanałowy czujnik temperatury TD-PT 1000
 Pomieszczeniowy czujnik temperatury TR-PT 1000
Call Now Button